Uroda

Olejek do masażu eliksirem młodości

Połączenie zabiegów manualnych na ciało z aplikacją dobrych kosmetyków daje najlepsze efekty dla poprawy i utrzymania jego kondycji na wysokim poziomie.

Masaże

Znane od tysięcy lat techniki głaskania, ugniatania i rozcierania powierzchownych tkanek ciała mających na celu dotarcie również do jego głębszych warstw podskórnych mają swoje zastosowanie w wielu dziedzinach.
Tak jak wtedy, również i dzisiaj wykorzystuje się masaż w leczeniu schorzeń i urazów ciała, w rehabilitacji, w terapiach mentalnych i relaksacyjnych oraz w zabiegach pielęgnacyjnych i poprawiających kondycję oraz wygląd skóry wykonywanych w salonach piękności i SPA.

Cudowne właściwości leczenia dotykiem doceniają zarówno fizjoterapeuci, jak i terapeuci zajmujący się poprawą funkcjonowania stanu wewnętrznego i psychicznego człowieka.

Preparaty wspierające techniki manualne

Przy zabiegach w gabinetach fizjoterapeutów często stosowanymi preparatami wspomagającymi rehabilitację po urazach i w leczeniu schorzeń są specjalne maści i żele.

W pozostałych przypadkach można korzystać z dostępnych na rynku gotowych lub przeznaczonych do tworzenia mieszanek olejków do masażu.

Bardzo popularne obecnie są naturalne ekstrakty roślinne, które już bardzo dawno znane były ze swoich cudownych właściwości pielęgnacyjnych, odżywczych, nawilżających i natłuszczających.

Olejek do masażu

Warto sięgać po sprawdzone kosmetyki, które zostały wyprodukowane z myślą o tym, żeby ich zastosowanie przynosiło skórze jak najwięcej korzyści. Do takich należy olejek do masażu z manada.pl, który swoim składem uzupełnia braki naturalnie występujących elementów w warstwie lipidowej skóry.

Słynie też ze swoich właściwości łagodzących stany zapalne.

Bardzo uniwersalna oliwa z oliwek jest bardzo bogatym źródłem witamin A, C, D, E oraz z grupy B. Zawiera dużo żelaza, fosforu i potasu skutecznie chroniąc skórę przed czynnikami zewnętrznymi, hamując utratę wody oraz działając regeneracyjnie i wygładzająco.

Awokado potrafi dogłębnie odżywić i intensywnie natłuścić skórę, szczególnie tę suchą i dojrzałą. Wspomaga leczenie problemów skórnych.

Olej ze słodkich migdałów doskonale się wchłania, łagodzi podrażnienia i zmiękcza skórę. Szczególnie polecany do cery wrażliwej, suchej i zmęczonej. Jest delikatny i zapobiega ucieczce wody przez naskórek.
W masażu swoje zastosowanie znajdują również olejki eteryczne, które dodatkowo czynią ten zabieg niezwykle zmysłowym.

Olejki do masażu wraz z kompozycjami zapachowymi tworzą niepowtarzalne miksturę przywracającą młodość i sprawność tkankom, ale potrafią też stworzyć atmosferę prawdziwej uczty dla zmęczonej psychiki.