Suplementy

Suplementy diety, które warto stosować

Obecnie suplementy diety stały się bardzo popularne. Mają zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Nie ulega jednak wątpliwości, że suplementy są nam bardzo potrzebne. Pozwalają ochronić organizm przed niedoborami witamin i minerałów, bowiem nie zawsze udaje się je dostarczać poprzez pożywienie.

Firmy, które oferują suplementy z dobrym składem

Gdy rynek farmaceutyczny jest pełen suplementów, trudno jest podjąć trafny wybór przy ich zakupie. Warto wówczas zwrócić uwagę na firmy, które produkują suplementy z certyfikatem BIO, a także na te, które utrzymują się na rynku długi czas. Jako przykład warto wymienić firmę Pharmovit (https://evita.sklep.pl/pl/producer/Pharmovit/961395). Jest ona obecna na rynku od 2013 roku. Posiada polską linię produkcyjną, która stosuje innowacyjne rozwiązania technologiczne. Dysponują także magazynem surowców oraz wyrobów gotowych. Wszystko to wpływa na jakość ich produktów. Firma spełnia najwyższe standardy GMP oraz HACCP.

Rodzaje produktów Pharmovit

Produkty Pharmovit występują w wielu aptekach, a także sklepach internetowych. Oferują zarówno produkty BIO, które posiadają certyfikat PL-EKO-04, jak i zwykłe witaminy i minerały, ekstrakty z roślin, produkty z aronii. Posiadają oni produkty, które warto stosować w okresie jesienno-zimowym np. witaminę D3. Firma ta stworzyła również nową markę GymFood, pod którą produkowane są suplementy skierowane do osób aktywnych fizycznie, z zachowaniem standardów firmy Pharmovit.