zdrowie

Suplement diety LIPIDCELL – analiza składu

Preparat LIPIDCELL służy do uzupełniania niedoborów składników aktywnych ważnych dla zdrowia i urody skóry. Co dokładnie znajduje się w jego składzie?

Co znajduje się w preparacie LIPIDCELL?

Za pomocą odpowiednio dobranych suplementów diety można poprawić wygląd skóry. Jednym z tego typu preparatów jest LIPIDCELL, który stanowi połączenie kilku składników aktywnych. Są to:

  • Ceramosides – olej z nasion pszenicy Triticum Vulgare (70 mg) zawierający glikosfingolipidy i digalaktosylodiglicerydy – naturalne źródło fitoceramidów, które poprawiają poziom nawilżenia skóry i przedłużają jej młodość.
  • Skwalen (1000 mg) – ważny składnik płaszcza hydrolipidowego skóry, zapobiega jej przesuszeniu.
  • Witaminy A 800 mcg (100%) i E 24 mg (200%) – określane witaminami młodości, poprawiają kondycję skóry, pomagając w jej nawilżeniu i odżywieniu.
  • dziennego zapotrzebowania

Jak preparat LIPIDCELL wpływa na skórę?

Zawarte w LIPIDCELL-u składniki uzupełniają niedobory tych składników aktywnych, które mogą powodować pogorszenie wyglądu skóry, w tym jej słabsze nawilżenie, spadek jędrności, pojawienie się niedoskonałości.

Systematyczne zażywanie tego suplementu diety może poprawić ogólny wygląd skóry. Sprawia on, że cera jest lepiej nawilżona, gładsza, bardziej promienna. Dodatkowo, preparat działa także długofalowo – spowalnia procesy starzeniowe skóry i powoduje, że może ona wyglądać młodziej na jeszcze dłużej.