Suplementy

Olej RSO

Konopie są coraz bardziej popularnym ziołem. W swoim składzie zawierają wiele substancji organicznych. Olej RSO pozyskiwany jest właśnie z kwiatostanów konopi. Produktów ten zawiera również słynny składnik, który nazywa się – Tetrahydrokannabinol, czyli inaczej THC. 

Znany olej 

Warto wspomnieć o tym, że taki olej jest w stu procentach legalny oraz bezpieczny. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Pięćset gram suszu kwiatów konopi indyjskiej starcza na wyprodukowanie sześćdziesięciu mililitrów oleju bardzo wysokiej jakości. Uważa się, że taki olej jest w stanie wyleczyć osobę, która choruje na raka. Olej jest bardzo mocny, więc trzeba stosować go w małych ilościach. Na początku kuracji można stosować kroplę oleju kilka razy dziennie, na przykład dwa lub trzy razy na dobę. Taka ilość z całą pewnością będzie odpowiednia. 

Kuracja olejem RSO 

Olej RSO ma bardzo wysokie stężenie THC. Podczas stosowania warto obserwować swój organizm oraz stan psychiczny. Olej można stosować również podczas przewlekłych bólów i zapaleń. Ale nie tylko, wiele osób stosuje go także jako środek pomocniczy w migrenie i w reumatyzmie. Olej RSO posiada również właściwości neuroaktywne i neuroprotekcyjne, co oznacza, że wspiera on mechanizm obronny komórek – z całą pewnością jest to ogromna zaleta. Wymienić można również właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne. 

Olej RSO nie jest łatwo dostępny, aczkolwiek jego cena jest stosunkowo przeciętna, więc wiele osób może sobie pozwolić na taki zakup. Produkt nie wyrządzi żadnych szkód w ludzkim organizmie.