Suplementy

Naturalny suplement

Biosterol to innowacyjny naturalny suplement hormonalny, który zwiększa poziom wolnego testosteronu, bez skutków ubocznych. Zapewnia 200 mg saponin na usługę. Zwiększa naturalnie produkcję wolnego testosteronu. Suplement ten został opracowany przez zespół polskich naukowców i farmaceutów z dużym doświadczeniem w branży.

BiosterolBiosterol został opracowany w celu uzupełnienia diety sportowców, którzy chcą podnieść poziom testosteronu w celach anabolicznych oraz sprawności fizycznej i psychicznej podczas treningu. Zawiera saponiny steroidowe w dużych ilościach, takie jak sarasapogenina, yamogenina, diosgenina, smilagenina, hecogenina i tigogenia ze źródeł roślinnych.

zawiera 6 rodzajów różnych ekstraktów roślinnych, uzyskiwanych w niezależnych procesach technologicznych. Jednym z nich jest uznany wyciąg z Tribulus terrestris.

Jego efektem jest promowanie produkcji wolnego testosteronu, nie związanego z albuminą, co gwarantuje efekt anaboliczny.

Formuła zawiera fitosterole i stymulatory insuliny (które są prekursorami i aktywatorami hydroksyizoleucyny i wolnej 4-hydroksyizoleucyny), które zapewniają dodatkową stymulację wzrostu mięśni i tkanki łącznej.

Większa intensywność wydzielania insuliny powoduje lepszy transport glukozy, potasu, kwasów tłuszczowych i aminokwasów wewnątrz komórek, stymulację w syntezie glikogenu i redukcję glikogenolizy, która powoduje deficyt energii mięśniowej.

Biosterol cechuje się wysoką jakością wśród suplementów. Możemy go kupić w sklepie FighterShop.