zdrowie

Litozin Forte

Seria suplementów diety Litozin powstała z celem dbania o zdrowie i odpowiednie funkcjonowanie stawów. Preparaty Litozin Forte, Litozin Activ oraz Litozin Kolagen, to unikalne kompozycje stworzone na bazie składnika pochodzenia roślinnego – naturalnego ekstraktu z dzikiej róży oraz witaminy C (składniki te tworzą opatentowaną formułę Rosenoid).

Skład preparatu

W składzie Litozinu Forte znajdziemy 4% kompleksu Rosenoid®, w którym zawarte są cenne składniki – flawonoidy, karotenoidy, kwasy triterpenowe, galaktolipidy oraz witamina C.

Zalecenia do stosowania

Suplementowanie diety Litozinem Forte zalecane jest wszystkim osobom, narażonym na pogorszenie sprawności stawów, czy to z racji dojrzałego wieku, schorzeń związanych z problemem nadwagi i otyłości, czy w związku z prowadzeniem aktywności mocno obciążającej stawy, takiej jak wyczynowe uprawianie sportu lub uprawianie dziedzin sportowych narażających stawy na większy wysiłek.

Działanie Litozinu Forte

Litozin posiada potrójne działanie – chroni (odżywia), regeneruje i uelastycznia stawy. Jego korzystny wpływ na chrząstkę stawową skutecznie przeciwdziała negatywnym skutkom naturalnych procesów degeneracyjnych zachodzących w stawach wraz z wiekiem.