Suplementy

Iberogast

Iberogast

Zespół Jelita Drażliwego, zgaga i uczucie pełności w żołądku, nieprzyjemne gazy i odbijanie oraz wzdęcia, mogą skutecznie rujnować dobre samopoczucie, przeszkadzając w pracy, uprawianiu sportu i innych życiowych aktywnościach. Zanim sięgnie się po silne środki, pomagające zwalczać powyższe dolegliwości, warto zastosować naturalne leki roślinne, które nie ingerują drastycznie w organizm, a mogą być równie skuteczne.

Iberogast na problemy trawienne

IberogastSkład suplementu zawiera jedynie naturalne wyciągi roślinne, a są to: wyciąg z ziela ubiorka gorzkiego, z korzenia lukrecji, z owocu ostropestu, z owocu kminku, z ziela glistnika, z liści mięty pieprzowej, z liści melisy lekarskiej, z kwiatu rumianku.

Działanie lecznicze suplementu

Iberogast posiada szereg pozytywnych właściwości, w tym: działanie przeciwzapalne, przeciwutleniające, przeciwbakteryjne i wiatropędne. Lek pomaga radzić sobie z negatywnymi objawami ze strony układu pokarmowego, osłabieniem motoryki jelit – poprzez poprawę sprawności pasażu jelitowego; oraz z zapaleniami błony śluzowej żołądka. Sprawdź sam – https://www.strywald24.pl/iberogast-plyn-doustny-50ml.html.

Efekty działania i forma preparatu

Preparat przynosi naturalną poprawę funkcjonowania przewodu pokarmowego w ciągu około dwóch tygodni od rozpoczęcia stosowania. Iberogast to płyn doustny, który podaje się w kroplach (aplikowanych przed lub w trakcie spożywania posiłku). Przeznaczony jest on do stosowania dla osób powyżej 6 roku życia.