Suplementy

Ha Pantoten – działanie

Czasami nawet zdrowa i pełnowartościowa dieta nie gwarantuje dobrego wyglądu skóry, włosów czy paznokci. Aby poprawić prezencję i stan tych elementów ciała, warto zatem czasem sięgnąć po specjalistyczne suplementy. Doskonałym działaniem na wygląd wykazuje się m.in. ha pantoten. Wchodzące w jego skład substancje potrafią rzeczywiście przynieść doskonałe efekty.

Witaminy z grupy B

Są jednymi z głównych witamin wchodzących w skład omawianego suplementu. To one wzmacniają układ trawienny, pozytywnie wpływając na przemianę materii i przyspieszając usuwanie toksyn z organizmu. Odpowiadają też za prawidłowe funkcjonowanie skóry, sprawiając, że staje się ona gładka oraz elastyczna.

Witamin A i E

Odpowiedzialne są za zapewnianie człowiekowi młodego wyglądu. Przyjmując je wraz z suplementem ha pantoten firmy OrklaCare, można opóźnić lub nawet zahamować proces starzenia się skóry i komórek. Witamina A dodatkowo świetnie działa na kruche czy wiecznie łamiące się paznokcie, skutecznie wzmacniając ich płytkę i sprawiając, że staje się ona odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Naturalne zioła

Suplement diety bogaty jest również w różnego rodzaju zioła – m.in. skrzy polny, pokrzywę oraz morszczyn. Każde z nich wykazuje się nieco innymi właściwościami, dlatego ich połączenie gwarantuje najlepsze rezultaty. Przejawiają się one w postaci świetnie odżywionych i nawilżonych włosów, mocnych i silnych paznokci oraz gładkiej skórze.