Inne

Dlaczego Intenson?

Dzisiaj wiele osób pomału zaczyna rozumieć, że wiele zdrowotnych problemów jest spowodowanych złym żywieniem i złym trybem życia. Dlatego poszukiwane są alternatywy, które pozwolą na dobre samopoczucie, na wzrost sił witalnych i walkę z chorobami cywilizacyjnymi.
Zaczynają powstawać firmy, które produkują posiłki nieprzetworzone, pełne naturalnych składników, sprzedawane jako zdrowa żywność. Jedną z takich firm jest Intenson. Marka, która oferuje zdrowe przekąski śniadaniowe, zamienniki do pieczenia i gotowania oraz różnego rodzaju suplementy.

Produkty Intenson

Wyprodukowane według najlepszych technologii, przebadane laboratoryjnie i naznaczone danymi certyfikatami a przy tym bardzo smaczne, pełne prawdziwych i tylko naturalnych składników. Takie są, w jednym zdaniu, produkty Intenson. W ofercie jest wiele przekąsek zapakowanych w słoiczki czy małe torebeczki, które posiadają wszystkie składniki odżywcze i potrzebne witaminy. Niektóre produkty dobre są na śniadania, a jeszcze inne na obiad czy kolację. Dlatego też decydując się na produkty Intenson, można spożywać je przez cały czas wciąż dokładając swojemu organizmowi nowych składników odżywczych i witamin.

Najbardziej popularne składniki

Do przekąsek i różnego rodzaju superfoods dodaje się naturalne owoce. Bardzo często wykorzystuje się jabłka, truskawki, jagody acai, ananasy czy mango lub jeszcze inne owoce. Każdy więc znajdzie odpowiedni smak dla siebie. Ponadto bardzo często wykorzystuje się także komosę ryżową czy spirulinę.