zdrowie

Buty profilaktyczne marki Memo

Na jakie buty warto się zdecydować, wybierając modele dla najmłodszych? Zawsze warto pamiętać o tym, że stopy dzieci są jeszcze bardzo plastyczne i właśnie dlatego obuwie powinno być do nich odpowiednio dopasowane i umożliwiać im normalny wzrost i rozwój. To dlatego warto zwrócić uwagę na buty Memo z Orteo, które posiadają wiele pozytywnych atestów.

Dlaczego warto wybrać buty Memo?

Przede wszystkim dlatego, iż powstały one z myślą o dzieciach. Jest to w pełni firma produkująca tylko i wyłącznie buciki dla najmłodszych. Ortopedzi oraz technolodzy przyjrzeli się uważnie strukturze małych stópek i na tej podstawie stworzyli modele, które cieszą, zarówno rodziców, jak i dzieci. Są one w pełni bezpieczne. Nie koślawią palców ani pięty, a także chronią przed rozwijaniem się płaskostopia, które może pojawić się w wyniku źle dobranego obuwia.

Jakie modele można znaleźć w asortymencie sklepu Memo?

Wybór jest naprawdę ogromny i to właśnie dzięki temu każdy znajdzie coś, co w pełni go zadowoli. Najpopularniejsze na chwilę obecną naturalnie są sandałki, ponieważ można zabrać je ze sobą na letnie wyjazdy. Są lekkie i przewiewne, a jednocześnie posiadają wkładkę, która w pełni amortyzuje chód i sprawia, że stopa układa się odpowiednio nawet w trudnych warunkach i na nierównym podłożu. Oczywiście popularnością cieszą się także trzewiki. Są to zakryte buty i z racji tego nadają się na przykład na piesze wycieczki, czy podczas uprawiania sportu. Sprawdzą się też w wersji nieco bardziej eleganckiej i wyjściowej.